Ülkem ve Ben pdf indir

tarafından
4
Ülkem ve Ben pdf indir

11 Eylül 2001 tarihinde ABD’ye düzenlenen terör saldırılarından sonra Orta Asya ve Afganistan uzmanı olarak Alman ordusuna giren Esedullah Oğuz burada sıkı bir eğitimden geçtikten sonra bir Alman komutanın danışmanı olarak Afganistan’da görevlendirilir. Amacı, eski ülkesinin yeniden inşasında rol almaktır, ama olaylar beklediği gibi gelişmez.
 
Esedullah Oğuz, ülkesi Afganistan’dan Türkiye’ye, oradan Almanya’ya uzanan, acı, keder, kan ve gözyaşıyla harmanlanmış, savaşın şekillendirdiği özel yaşamını gerçek olaylar ve karakterler üzerinden bir roman tadında anlatırken, uyuşturucu baronları, intihar teröristleri, CIA ajanları, El Kaide militanları, Ladin’in yakalanması gibi olayların üzerindeki sır perdesini aralıyor.
 
Kitabı bitirince, Afganistan’da işlerin neden ters gittiğini, barışın niçin hâlâ uzak bir ihtimal olduğunu daha iyi anlayacaksınız.
 

Ülkem ve Ben isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Esedullah Oğuz tarafından yazılmış ve TRUVA YAYINLARI yayınevinin 20.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan FETÖ / PDY Dini Gruplar ve Siyaset 2 pdf indir başlıklı makalemizde FETÖ / PDY Dini Gruplar ve Siyaset 2 indir, FETÖ / PDY Dini Gruplar ve Siyaset 2 oku ve FETÖ / PDY Dini Gruplar ve Siyaset 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ülkem ve Ben pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.