Uluslararası Hava Atış Yarışmaları Yaşanmış Bir Başarı pdf indir

tarafından
6
Uluslararası Hava Atış Yarışmaları  Yaşanmış Bir Başarı pdf indir

Türk Hava Kuvvetleri’nin başarılarla dolu tarihi hava atışı yarışmaları özelinde ve uluslararası düzeyde gerçekleşen Nato Best-Hit yarışmalarında Türkiye’yi gururla temsil eden pilot ekibinin bizzat kendi anıları okuyucu ile buluşuyor. Yarışmanın tarihine dair değerli bilgilere ulaşırken yer yer yarışmanın stresini hissedip, birlikte heyecanlanacak ve aynı duyguları paylaşacaksınız.
“Yarışmayı kazanmak için ekip olarak çok çalıştık. Üzüldüğümüz, nefesimizin kesildiğini hissettiğimiz anlar oldu. Pes etmedik, birlik ve beraberlik içerisinde; önce kendi filomuzun güzide pilotları kader arkadaşlarımız ile yarıştık, Hava Kuvvetleri’mizin en tecrübeli ve uçuş saati bizden çok fazla olan, kendimize idol olarak seçtiğimiz, uçuşla ilgili her şeyi kendilerinden öğrendiğimiz öğretmenlerimize, ağabeylerimize karşı yarıştık.”
 

Uluslararası Hava Atış Yarışmaları
Yaşanmış Bir Başarı isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Sabahattin Şener tarafından yazılmış ve KARİNA YAYINEVİ yayınevinin 01.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şiddetli Hazlar Serisi Kutulu Set pdf indir başlıklı makalemizde Şiddetli Hazlar Serisi Kutulu Set indir, Şiddetli Hazlar Serisi Kutulu Set oku ve Şiddetli Hazlar Serisi Kutulu Set pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Uluslararası Hava Atış Yarışmaları Yaşanmış Bir Başarı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.