Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Perspektifinde Riskler ve Risk Yönetimi pdf indir

tarafından
17
Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Perspektifinde Riskler ve Risk Yönetimi pdf indir

Uluslararası ticaret ve işletmecilik faaliyetlerine ilişkin birçok farklı riskin tanımlanması, atılacak adımlarda görünen ve görünmeyen risklerin dikkate alınması ve risk yönetimine yönelik kabiliyetlerin geliştirilmesi, bu alanda başarı için artık bir gerekliliktir. Zira günümüzde küresel ticaretin yoğun ve acımasız rekabet ortamı, işletmeleri, risklere karşı ne kadar hazır oldukları ve olumsuzluklara karşı verdikleri tepkiler doğrultusunda ayrıştırmaktadır.
Bu kitap, uluslararası ticaret ve işletmecilik perspektifinde riskler ve risk yönetimi konularına yönelik iktisat, finans, yönetim ve organizasyon, muhasebe, pazarlama ve turizm işletmeciliği gibi bilim alanlarında değerlendirmeye alınan farklı akademik çalışmaları bir araya getirmektir.
 

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Perspektifinde Riskler ve Risk Yönetimi isimli 292 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 18.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Perspektifinde Riskler ve Risk Yönetimi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.