Ümmetin Kurtuluşuna Giden Yolda Sabır ve Şükür pdf indir

tarafından
10
Ümmetin Kurtuluşuna Giden Yolda Sabır ve Şükür pdf indir

“Sabır ve şükür, bir kuşun iki kanadı gibidir. Kuş, bu kanatlarla yükselmekte ve yol almaktadır. Bu kanatlardan birine sahip olmadığı takdirde ise uçma yeteneğini kaybetmektedir. Müslüman için sabır ve şükür, kalp ve beden amellerini semaya yükseltecek olan iki manevi kanattır. Bu kanatlar ile nice aşılmaz yollar kat edilir nice sarp yokuşlar çıkılır. Bunlardan mahrum kalanlar ise yaşadığı musibetler ve içinde bulunan nimetler karşısında bocalar durur.

Elinizde bulunan bu kıymetli eser, Allah azze ve celle’ye yol arayan, ümmeti ayağa kaldıran öncelikli amelleri merak eden, imtihan ve nimetler karşısında ne yapması gerektiğini araştıran kimseler için okunması gereken başucu bir kaynaktır. “
 

Ümmetin Kurtuluşuna Giden Yolda Sabır ve Şükür isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Seyyid Hüseyin el-Affani tarafından yazılmış ve NEBEVİ HAYAT YAYINLARI yayınevinin 13.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mehmet Emin Saraç Hocaefendi pdf indir başlıklı makalemizde Mehmet Emin Saraç Hocaefendi indir, Mehmet Emin Saraç Hocaefendi oku ve Mehmet Emin Saraç Hocaefendi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ümmetin Kurtuluşuna Giden Yolda Sabır ve Şükür pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.