Unicorn Günlüğü Serisi (4 Kitap Takım) pdf indir

tarafından
10
Unicorn Günlüğü Serisi (4 Kitap Takım) pdf indir

UNİCORN GÜNLÜĞÜ 1 – YENİ BAŞLANGIÇLAR
KARAMEL’İN UNİCORN GÜNLÜĞÜ’NDE BİR “YENİ KIZ” MACERASI!
Hey sen! Bu günlüğün kapağını açmadan önce öğrenmen gerekenler var.
Ben Karamel. Hayatımın dönüm noktası, babamın işi yüzünden Sydney’e taşınmamızla başladı. Yetişkinlere ayak uydurmak ne kadar da zor! Şimdi yeni bir şehirde yeni başlangıçlar yapmam gerekiyor; yeni okuluma alışıp yeni arkadaşlar edinmek gibi… Okulun “yeni kızı” olarak beni neler bekliyor dersin? Mesela birbirinden iyi üç arkadaş, bir küçük dans gösterisi ve ufacık bir kalp çarpıntısı… Yeni başladığım bu macerada beni uzun bir yol bekliyor.
Bu zorlu ve çetin mücadelelerle dolu ama bir o kadar eğlenceli hayatımda en büyük destekçim sen olabilirsin.
 
UNİCORN GÜNLÜĞÜ 2 – KAFALAR KARIŞIK
KARAMEL’İN UNİCORN GÜNLÜĞÜ’NDE İŞLER KARIŞIYOR!
Hey sen! Buraya gel ve lütfen en az saçlarım kadar karmaşık olan hayatımı çözmeme yardım et.
Okulumuzda düzenlenen dans yarışmasını başarıyla atlatmıştık. Ama o da ne! Önümüze bir dans yarışması daha çıktı, hem de en büyüğü. Fakat benim kuş kanadı takıp göklere uçan sevgi dolu kalbim, dans alıştırmalarını aksatmak için fırsat kolluyordu. Üstelik bu sırada hayallerimin ötesinde kalan kişi gerçek oldu: Evet Newton! Bir yanda sorumluluklarım bir yanda Newton ve onun değişken hâlleri… Peki ben şimdi ne yapacağım?
 Bu karmaşadan sorunsuz çıkabilmem ve düğümü çözmem için yanımda olmalısın. 
 
UNİCORN GÜNLÜĞÜ 3 – ÜÇ KÜÇÜK HAFİYE
KARAMEL’İN UNİCORN GÜNLÜĞÜ’NDE GİZEM VAR!
Hey sen! Keskin gözlerini dört aç ve delilleri bulmamıza yardım et.
Newton’la her şey yolunda giderken bir yandan biricik arkadaşlarım Cloudia ve Cindy’le çılgın anılarımıza yenilerini eklemeye karar verdik. Ah, ne olduğunu merak ettin değil mi? Peki sana bir uyku tulumu, geniş bir çadır ve büyük bir kamp ateşi desem… Evet, doğru tahmin: Festival! Hayatımın ilk festivali harika geçerken sonu hiç tahmin etmediğim bir yere vardı. Tam bir fiyasko… Üstelik bununla da bitmedi; bir gizemin peşine takıldık.
 Gerçekler er ya da geç ortaya çıkmalı! Sana anlatacaklarımı dinlemelisin.
 
UNİCORN GÜNLÜĞÜ 4 – BİR KÜÇÜK YAŞ GÜNÜ MESELESİ
KARAMEL’İN UNİCORN GÜNLÜĞÜ’NDE BİRTAKIM DOLAPLAR DÖNÜYOR!
Hey sen! Ben artık büyüdüm, farkında mısın?
Newton’ın bıraktığı büyük hayal kırıklığıyla baş etmeye çalışırken bir taraftan da kafamı karıştıran Paul ile uğraşıyorum. Ama her iki konuya da kesin bir ara vermem lazım. Çünkü önümde daha büyük bir olay var: Doğum günüm! Sonunda beklediğim gün gelip çattı.
Artık 16 yaşında bir Karamel olarak daha delice hayaller kurabilecektim. Ama o da ne? Hiç kimse doğum günüm hakkında konuşmuyor. Bu duruma bir el atmam gerekiyor. Unutmuş olamazlar değil mi? Değil mi!
Sanırım arkamdan birtakım dolaplar dönüyor. Bunu çözmem için bana yardım etmelisin.
 

Unicorn Günlüğü Serisi (4 Kitap Takım) isimli 704 sayfadan oluşan kitap ; Cindy Harper tarafından yazılmış ve DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 11.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Unicorn Günlüğü Serisi (4 Kitap Takım) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.