Utangaç Mor pdf indir

tarafından
6
Utangaç Mor pdf indir

UTANGAÇ MOR, arsızlığın geçer akçe olduğu bugünün dünyasında utanmayı unutmayanlar için yazıldı. Corona günlerinde hastanede çalışan bir hemşirenin sevdikleriyle vedalaşamadan ölen hastasını anlattığı dokunaklı bir öyküyle başlıyor kitap. Sonra hastane koridorlarından çıkıp fabrikaların makineleştiremediği işçi kadınlara kulak veriyoruz. Üne kavuşmak için zengin sevgilisiyle gizli aşk yaşayan şarkıcı kızı tanıyoruz. Ölüm döşeğindeki kocasını eczacı çırağıyla aldatan kadını da giden sevgilisinin ardından kuşlarla konuşan kadını da benimsiyoruz.
     
Hayatta aradığını bulamamış, bulduğunu kaybetmiş, vedalaşıp da gidememiş sıradan insanların sıra dışı anlatımı… Bu kitabı sıra dışı yapan şey,  kahramanlarının içine mahrem denecek kadar yaklaşan yazarın gerçeği dürüstçe ama lirik bir dille anlatması.
 
 

Utangaç Mor isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Zekiye Yaldız tarafından yazılmış ve GUFO YAYINLARI yayınevinin 22.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Alfaların Dansı pdf indir başlıklı makalemizde Alfaların Dansı indir, Alfaların Dansı oku ve Alfaların Dansı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Utangaç Mor pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.