Uyanış pdf indir

tarafından
5
Uyanış pdf indir

Dünyaya başka gözlerle bakmanızı sağlayacak bir roman
 
Genç bir mühendis olan Tom ülkesinde topluma korku salan bir durumla karşı karşıya kalır. Bu beklenmedik durum karşısında devlet tehlikenin önüne geçmek için halkın özgürlüklerini elinden alan bir dizi kısıtlayıcı uygulamayı hayata geçirir. 
 
Tom bütün bu olayların kargaşasının içinde olan biteni tam olarak kavrayamamakta ve her şeyin halkın yararına olduğunu düşünerek, alınan kararları onaylamaktadır ancak Tom’un Yunan bir arkadaşı ona gerçekleri gösterir: Halkın korkularını körüklemek büyük güçler için tarih boyunca çok yararlı bir silah olmuştur.
 
Bu durumda insanların özgürlüklerine yeniden kavuşmalarının tek yolu, aslında gözlerinin önünde duran gerçekleri açığa çıkarmaktır…
 
 
“Covid salgınından beri sürekli devlet tarafından gözetlendiğinizi mi düşünüyorsunuz? Laurent Gounelle size Uyanış’ı sunuyor. Bu roman, gerçekleri görmenizi sağlayacak bir kırbaç gibi beyninize çarpacak.”
L’Express
 

Uyanış isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Laurent Gounelle tarafından yazılmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 07.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Uyanış pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.