Uygulamalı Örneklerle Farklılaştırılmış Öğretim Yöntem Ve Teknikleri pdf indir

tarafından
20
Uygulamalı Örneklerle Farklılaştırılmış Öğretim Yöntem Ve Teknikleri pdf indir

Her öğrenci, parmak izlerimiz gibi birbirinden farklıdır… Sınıflarımızdaki öğrencilerimiz eşsiz ve değerli olmaları ile birlikte fiziksel ve kişilik özellikleri, ilgileri, yetenekleri, öğrenme tercihleri ve hazırbulunuşluk düzeyleri farklılık göstermektedir. Bununla birlikte her bireyin beyinleri benzersiz bir şekilde bağ üreterek gelişmektedir. Bundan dolayı günümüz sınıf ortamında öğrencilerin beraberinde getirdikleri birçok bireysel farklılıklar bulunmaktadır.
 
Öğretmenlerin ders tasarımlarını öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak hazırlamaları gerekmektedir. Bu kitapta, sınıflarımızdaki öğrencilerimizin bireysel farklılıklarına yönelik farklılaştırılmış öğretimi nasıl uygulayabileceğimiz ile birlikte farklılaştırılmış öğretim yöntem ve teknikleri uygulamalı örnekleriyle sunulmuştur.
 

Uygulamalı Örneklerle Farklılaştırılmış Öğretim Yöntem Ve Teknikleri isimli 180 sayfadan oluşan kitap ; Serkan Demir tarafından yazılmış ve EĞİTEN KİTAP yayınevinin 03.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Uygulamalı Örneklerle Farklılaştırılmış Öğretim Yöntem Ve Teknikleri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.