Uyku pdf indir

tarafından
8
Uyku pdf indir

Buraya bakarken geçen sürede neler düşündüğünüzün farkında mısınız? Bu soruyu kendinize sorduğunuzda durduğunuzu hisseder gibiyim. O halde neler düşündüğümüzün ve düşüncelerimizin o kadar sabit olmadığının farkına varacağın bir yolculuğa ne dersin? Bizleri bekleyen yaşam sürecinde aslında o kadar anlamlı düşüncelerin dönmediğini, içimizden geçen her düşüncenin bir alt yapısı olduğu biliyoruz ve bu düşüncelerin yoğun bir süzgeçten geçtiğini söyleyebiliriz. Süzgecin içinden yoğunluğuna göre düşüncelerimizi seçmek için anlamsızlıkların dolu olduğu bir hayattayız. Uyku esnasında dahi durdurulamayan bu düşünce yağmurundan sıyırabildiklerimi sayfalara dökmeye çalıştım. Yolculuğuma ortak olup birlikte elimizdeki düşünce yağmurunda ıslanalım. 
 

Uyku isimli 166 sayfadan oluşan kitap ; İsa Kör tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 14.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bana El Salla pdf indir başlıklı makalemizde Bana El Salla indir, Bana El Salla oku ve Bana El Salla pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Uyku pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.