Uykudan Önce Koleksiyonu Takım Set (İlk Okuma Renkli Resimli 3 Kitap) pdf indir

Uykudan Önce Koleksiyonu Takım Set (İlk Okuma Renkli Resimli 3 Kitap) pdf indir

SÜSLÜ, ZIPZIP VE YAĞMUR
 
Yusufçuk Süslü, Doruk gölünde mutlu mutlu yaşıyordu. Her gün bayramdı ama en büyük eğlence yağmurun yağdığı günlerdi. Ne yazık ki Süslü beklemekten hoşlanmıyordu, hep yağmur yağmasını istiyordu! Bu yüzden yağmur yağmazsa kendini üzgün ve keyifsiz hissediyordu.
Neyse ki kurbağa Zıpzıp onun en iyi arkadaşıydı ve her zaman yanındaydı.
Bu basit soruyu yanıtlamasında ona yardım edecekti: Neden eğlenmek için beklemek zorundayım?

Bu sevimli hikâye çocuklarımızı eğlendirecek; doğayı, dostluğu ve en önemlisi eğlence ile sorumluluk arasındaki dengenin önemini anlamaya yardımcı olacaktır.
 
BENEK, KEDİ OLMAYI DÜŞLEYEN KÖPEK
 
Benek çok iyi bir köpekti. Yıldız ailesinin evinde yaşıyordu, bir köpeğin sunabileceği her şeyi yapıyordu, sevecendi, dosttu ve mutluydu.
Ama çok geçmeden bir şey yaşamını değiştirdi. Salon penceresinden görünen o muhteşem görüntü: Komşu kediler evlerinde oturmak yerine dışarıyı keşfetmek içim pencereden çıkıyorlardı. Benek sorulabilecek en beklenmedik, şaşırtıcı ve garip soruyu sordu: Bir kedi olabilir miyim?

Bu eğlenceli hikâye ile çocuklarımız farklı karakterleri öğrenip bunlara değer vermeyi ve saygı duymayı, aynı zamanda dostluğun önemini öğrenecekler. Bu sırada köpekler ve kediler arasındaki farkları da tanıyacaklar.
 
HAYATIMIN EN GÜZEL GÜNÜ BUGÜN, BABA!
Uyan, Baba! Önümüzde uzun ve harika bir gün var!
Frankie ve küçük kız kardeşi Violet, babalarıyla birlikte dışarıya çıkacakları için çok heyecanlılar! Sıcacık kreplerden ufacık köpek yavrularına kadar bir sürü sürprizin olacağı bu muhteşem ötesi gün kelimenin tam anlamıyla EĞ-LEN-CE dolu olacak.
Yetenekli oyuncu, yazar ve anne Brooke Shields’in yazdıgı ve Cori Doerrfeld’in resimledigi bu eğlenceli kitap, kızlar ve babaları arasındaki sevgiyi anlatan sıcacık bir kitap. 
 

Uykudan Önce Koleksiyonu Takım Set (İlk Okuma Renkli Resimli 3 Kitap) isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Brooke Shields tarafından yazılmış ve PEGASUS ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 14.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Uykudan Önce Koleksiyonu Takım Set (İlk Okuma Renkli Resimli 3 Kitap) pdf indir - indir