Uyumsal Zeka: AQ Tüm Zamanların Başarı Formülü pdf indir

tarafından
3
Uyumsal Zeka: AQ  Tüm Zamanların Başarı Formülü pdf indir

IQ, akademik başarı sağlar, kişiyi yazılı sınavlardan geçirir. Bir işe girmenize, üzerinize aldığınızı rasyonel sorumlulukları yerine getirmenize yardımcı olur. Zekâ denkleminin bilimsel tarafı ve zekânın temelidir.
EQ yani duygusal zekâ, insanlarla ve toplumla ilişkiler kurmanızı, sosyal ağlar oluşturup onları güçlendirmenizi sağlar, başarının katalizörü ve hazırlayıcısıdır.
AQ yani uyumsal zekâ ise zorluklar ve sorunlarla karşılaştığınızda nasıl ve ne kadar ayakta kalabileceğinizi belirler. Nasıl başarılı olabileceğiniz veya nasıl iyi bir lider olabileceğiniz üzerinde etkilidir.
Bu kitapla sizi hem AQ’yu daha detaylı tanımaya hem de AQ’nuzu arttırmak için eşsiz bir yolculuğa davet ediyoruz…
Bu kitap doğrudan ve yalnızca sizinle ilgilidir!
Duygularınızla, düşüncelerinizle, ilişkilerinizle, yaptıklarınızla ve yapacaklarınızla, kariyerinizle, dostluklarınızla, ailenizle, nasıl başarılı olabileceğiniz, nasıl mutlu olabileceğinizle, tuttuğunuz yolla ve gitmek istediğiniz yerle, kurduğunuz hayallerle, kurabildiğiniz ve düşlediğiniz dünyalarla yani sizin içinizdeki evrenle ilgilidir…
Sizi “Uyumsal Değişim Yolcusu” olmaya, yaşam dengesi kurmak üzere çabalamaya davet ediyoruz…
 

Uyumsal Zeka: AQ Tüm Zamanların Başarı Formülü isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Bahadır İçel tarafından yazılmış ve KANON KİTAP yayınevinin 17.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Uyumsal Zeka: AQ Tüm Zamanların Başarı Formülü pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.