Uzaktan Çalışma pdf indir

Uzaktan Çalışma pdf indir

Bu çalışmada, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını sürecinde yaygınlaşan uzaktan çalışma biçimine ilişkin kavramsal açıklamalara yer verilmiş olup bu çalışma biçiminin özellikleri, yarar ve sakıncaları, türleri, uzaktan çalışma biçimine uygulanacak hukuk kuralları incelenmiştir.
Bunun yanı sıra, uzaktan çalışmaya ilişkin iş hukuku uygulamalarında önem taşıyan belirli konulara yönelik tartışmalara uluslararası hukuk düzenlemeleri, yabancı ülke hukuklarına ilişkin düzenlemeler, Türk hukukundaki düzenlemeler ve güncel yargı kararları ile birlikte yer verilmiştir.
 

Uzaktan Çalışma isimli 166 sayfadan oluşan kitap ; Av. Beyza Öztürk İnal tarafından yazılmış ve PLATON HUKUK yayınevinin 27.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk İş Hukukunda Belirsiz Alacak Davaları pdf indir başlıklı makalemizde Türk İş Hukukunda Belirsiz Alacak Davaları indir, Türk İş Hukukunda Belirsiz Alacak Davaları oku ve Türk İş Hukukunda Belirsiz Alacak Davaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Uzaktan Çalışma pdf indir - indir