Vahşi Bir Büyü pdf indir

tarafından
6
Vahşi Bir Büyü  pdf indir

“Yaratıcı, romantik ve sarhoş edici. Vahşi Bir Büyü, ustalıkla katmanlandırılmış dünyası ve olağanüstü karakterleriyle gençlik fantezi türünün pırlantası olmuş.”
-Amanda Foody, Ace of Shades kitabının yazarı

 
Margaret Welty, yaşayan son efsanevi yaratığı gördüğünde, Yarımay Avı’nın yakında başlayacağını anlar. Bu yaratığı öldürebilen kişi ün ve para kazanacak, kadim bir büyülü sırrın kilidini açacaktır. Margaret kasabadaki en iyi keskin nişancı olsa da bir simyacıya ihtiyacı vardır.
Weston Winters henüz bir simyacı değildir. Girdiği her çıraklıktan kovulmuştur ve son şansı, Usta Welty’nin onu yanına almasına bağlıdır. Wes, Welty Malikânesi’ne vardığında Margaret ile karşılaşır. Margaret istemeyerek de olsa onun kalmasına izin verir ancak bir şartı vardır: Wes onunla beraber ava katılmak zorundadır.
Her ne kadar beklenmedik bir ekip olsalar da çok geçmeden aralarında bir çekim oluşur. Av yaklaştıkça tansiyon yükselir ve Margaret ile Wes avı kazanmanın anahtarı olabilecek kara büyüyü ortaya çıkarır; tabii av boyunca hayatta kalabilirlerse.
Allison Saft, Vahşi Bir Büyü’de, yoğun bir atmosfere sahip fantastik bir dünya kuruyor ve ölümcül bir av karşısında sizi can alıcı bir aşk hikâyesine çekiyor.
 
 

Vahşi Bir Büyü isimli 440 sayfadan oluşan kitap ; Allison Saft tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 02.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Vahşi Bir Büyü pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.