Valhalla Blues pdf indir

tarafından
7
Valhalla Blues pdf indir

Kanatlarını lodosa bırakmış uçmaya hazırlanan bir kadın. Acaba kaç kişi daha önce böyle bir kadınla karşılaşmış olabilir?
Deniz Ayral, gerçekle gerçeküstünün iç içe geçtiği bu öyküler toplamında bir arayışın hikâyesini anlatıyor. Görünenin arkasına bakarak, gerçekle kurulan basmakalıp ilişkinin üzerindeki kalın toz tabakasını kaldırıyor yazar.
“Siz hiç içi tamamen boşalmış bir kent gördünüz mü? Yollar, caddeler, çarşılar, evler, kuleler, köprüler, kamu binaları, meydanlar, bahçeler vs. hepsi yerli yerinde. Ama etrafta kımıldayan bir insanın gölgesi bile yok.
 

Valhalla Blues isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Deniz Ayral tarafından yazılmış ve EKSİK PARÇA YAYINLARI yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Allah’ım Biz Seni Her Şeyden Daha Fazla Seviyoruz pdf indir başlıklı makalemizde Allah’ım Biz Seni Her Şeyden Daha Fazla Seviyoruz indir, Allah’ım Biz Seni Her Şeyden Daha Fazla Seviyoruz oku ve Allah’ım Biz Seni Her Şeyden Daha Fazla Seviyoruz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Valhalla Blues pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.