Vampir Şövalye 16 Vampire Knight pdf indir

tarafından
3
Vampir Şövalye 16  Vampire Knight pdf indir

Tanınmış bir okul olan yatılı özel Cross Akademisi’nde gündüz ve gece dersleri bir arada bulunuyor. Gündüz derslerine sıradan öğrenciler devam ederken elit bir grup olan gececi öğrencilerin hepsi birer vampir! Gündüzcüler için vampirlerin varlığı da gece derslerinin gerçek yüzü de kesinlikle bir sır. Bu büyük sırrı iki kişi korumakla görevli Yuki ve Zero; onlar Akademinin Koruyucuları! Gece sınıfının sınıf temsilcisi safkan vampir olan Kaname ise bu önemli görevde Yuki ve Zero’nun en büyük destekçisi.
Yuki dişlerini Zero’ya geçirip susuzluğunu giderir. Kaname Kaien Cross’la karşılaşır. Kaname saf kan türünü tamamen ortadan kaldırmaya çabalarken Kaien de ona engel olmak için uğraşır…Bütün bu olanlar, ikisini karşı karşıya getirecektir. Öte Yandan, Yuki’nin çevresindeki vampirler yeni üretilen kan tabletlerini kullanmaya ve anormal şeyler yapmaya başlamışlardır. Gece dersleri öğrencilerini kurtarmak için belki de Yuki’nin kendini feda etmesi gerekecektir.
Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight – Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 16. cildiyle raflarda!
 

Vampir Şövalye 16
Vampire Knight isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Matsuri Hino tarafından yazılmış ve AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevinin 20.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Vampir Şövalye 16 Vampire Knight pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.