VR, AR, MR, XR, gibi Dijital Araçların Destinasyon Reklam ve İletişim Pazarlamasında Kullanımı pdf indir

tarafından
4
VR, AR, MR, XR, gibi Dijital Araçların Destinasyon Reklam ve İletişim Pazarlamasında Kullanımı pdf indir

Değerli arkadaşlar,
Elinizdeki bu eser yeni çağın trendleri arasında olan ve gelecek vaat eden güncel bir konu olan dijital ürünlerden bahsetmektedir. Post-pandemi (yani pandemi sonrası) dönemde sokaklarda hayatın içinde insanlar yerine robotlarla görüşeceksiniz. Bu açıdan çağdaş popüler kültür ürünü bir kitaptır. Özellikle okuma alışkanlığı olmayanlar okuyucuları çekmek için kitap ince tutulmuştur. Sıkmadan, anlaşılabilir dilde, kısa ve özet bir şekilde başlıkların üzerinden geçilmiştir. Modern çağın gerekliliği olan (şu an yazılan birçok kitapta bile yer almayan) QR kodlar sayfalarda kullanılarak konuya çekicilik katılmıştır. Resim ve şekillerle desteklenen başlıklar, görsel hafızayı destekleyici mahiyettedir. Destinasyon yönetim örgütlerinin, iş dünyasının, akademik araştırmacıların veya bu alanlara yeni başlayanlar için modern tasarlanmıştır. Hasılı, hem bilgi verici merak uyandırıcı hem de eğlenceli bir kitap yapılmaya çalışılmıştır.
 
Çalışma, bu amaç ve hedefler doğrultusunda, bireylerin kütüphane ve başvuru temel kaynak eseri olması için derlenmiştir. Bilimsel ve akademik literatüre bir katkı sunmak ve sonrasında gelen araştırmacılara yol gösterici kaynak hazırlamak ve ayrıca ilgili konu üzerine önerilerde bulunmak üzerine toplumumuz ve bireylerin gelişimi amacıyla hazırlanmış ve istifadelerinize sunulmuştur.
 
 

VR, AR, MR, XR, gibi Dijital Araçların Destinasyon Reklam ve İletişim Pazarlamasında Kullanımı isimli 116 sayfadan oluşan kitap ; Hasan Malik Aydıner tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 14.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

VR, AR, MR, XR, gibi Dijital Araçların Destinasyon Reklam ve İletişim Pazarlamasında Kullanımı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.