Yakarış Çemberi pdf indir

Yakarış Çemberi pdf indir

Nebula, Locus, Dünya Fantazi ve Britanya Fantazi En İyi Novella Ödülü
 
Son yıllarda adından sıkça söz ettiren yazarlardan P. Djèlí Clark, Yakarış Çemberi’nde kaderini kendi eline almaya karar verip 20. yüzyıl Amerika’sının kötülüklerine karşı ön saflarda savaş veren üç siyah kadının hikâyesini anlatıyor.
 
1915 yılında, D. W. Griffith’in meşhur filmi Bir Ulusun Doğuşu vizyona girdi. Ancak kimse D. W. Griffith’in bir büyücü, Bir Ulusun Doğuşu’nun da Amerikan halkının kalbinin en derinliklerinde saklı tuttuğu nefreti gün yüzüne çıkarmak için yapılmış bir büyü olmasını beklemiyordu. Amerika’ya yayılan nefret dalgasından güçlenerek beslenen Klan, bir kez daha tehlikeli hâle gelmeye başlamıştı. Ve bu sefer yanlarında cehennemden şeytanlar getirmişlerdi.
 
Neyse ki Maryse Boudreaux’nun büyülü bir kılıcı ve ters düşmek istemeyeceğiniz arkadaşları vardı. Bir yandan içki kaçakçılığı yapan Maryse, bir yandan da arkadaşlarıyla birlikte Klan’ın dünyaya çağırdığı şeytanları avlayıp gerisingeri cehenneme gönderiyordu. Ancak bu sefer karşılaşacakları düşman her zamankinden daha güçlü ve dehşet verici olacaktı.
 
Yakarış Çemberi, Amerika’nın ırkçı geçmişinin suratına atılan bir yumruk.
 
“Son yıllarda okuduğum en güçlü ve etkileyici spekülatif kurgulardan biri.” Tochi Onyebuchi
 
“P. Djèlí Clark istese bile kötü bir kitap yazamaz. Yakarış Çemberi, temelinde çok ciddi bir hikâye anlatsa da müthiş eğlenceli bir kitap.” Victor LaValle
 
Yakarış Çemberi, Amerika’nın kâbus gibi geçmişine balıklamasına bir dalış.” Annalee Newitz
 

Yakarış Çemberi isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; P. Djeli Clark tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 12.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tehlikeli Sınırlar pdf indir başlıklı makalemizde Tehlikeli Sınırlar indir, Tehlikeli Sınırlar oku ve Tehlikeli Sınırlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yakarış Çemberi pdf indir - indir