Yapay Kader pdf indir

tarafından
8
Yapay Kader pdf indir

Araçları kullanan insanlar vardır, tıpkı bedenlerimizi kullanan ruhlar olduğu gibi. Herkesin farklı renkte, güçte, modelde araçları var; tıpkı farklı renk, şekil, güç, yaş ve zekaya sahip bedenlerimiz gibi. Uzaktan baktığımızda sadece araç görüyoruz aracı kullananı görebilmemiz için daha yakından bakmamız gerekiyor. Peki bedenimizi kullanan ruhumuzu görebilmemiz için ne kadar yakından bakmamız gerekir?
 
Kendi cennetimizin bir başkasının cehennemine yol açacağını bilseydik yine de o cennetin kapısından içeri girmek ister miydik?
Bu ve bunun gibi sorularla cebelleşirken kimsenin yanlış bir seçim yapmaması için geçmişi değiştirme ve geleceği öngörme adına yaşadığı hayatın alternatiflerini bulmaya çalışan bir bilim insanının başından geçen akılalmaz olayların büyüsüne kapılmaya hazır mısınız?
 

Yapay Kader isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Volkan Çekirdek tarafından yazılmış ve KIRMIZI ÇATI YAYINLARI yayınevinin 12.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Onu Beklerken (Cep Boy) pdf indir başlıklı makalemizde Onu Beklerken (Cep Boy) indir, Onu Beklerken (Cep Boy) oku ve Onu Beklerken (Cep Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapay Kader pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.