Yarım pdf indir

tarafından
7
Yarım pdf indir

Geldin, burayı gördün. “Yazmalıyım,” dedin kendi kendine. Burada kaybolmamak, belleğindekileri yitirmemek, sahip olduklarını sımsıkı tutarak onlara yeniden sahip olmak için yazmalıydın.
 
Cezaevinden farksız bir şehir ve gardiyanlardan farksız bürokratlar, yarım bırakılmış bir aşk, yazılmakta olan bir roman, edebiyatın sularında yüzmeye çalışan küçük öyküler, gençliğin sonu, bir tutuklu yazarın poetikasından yansıyanlar, yazma sorunları, has edebiyatın ardında sürüklenen hayatlar, kişilik yarılmaları, arayışlar, şizofreniye açılan kapılar…
 
Ethem Baran, Yarım’da, bir sınır şehrinin uzaklığında kaybolan bir yazarın, aradığı roman kahramanıyla karşılaşmasının şaşırtıcı hikâyesini anlatırken, okuru beklenmedik bir sona hazırlıyor.
 

Yarım isimli 210 sayfadan oluşan kitap ; Ethem Baran tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 08.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Nutuklar Ve Konferanslar pdf indir başlıklı makalemizde Nutuklar Ve Konferanslar indir, Nutuklar Ve Konferanslar oku ve Nutuklar Ve Konferanslar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yarım pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.