Yaşanacak Uzun Bir Hayat Kaldı pdf indir

Yaşanacak Uzun Bir Hayat Kaldı pdf indir

“Bu kitabı iyi bir roman yapan şey çatışma tasvirleri değil, savaştan sonrasını hesaba katmasıdır.”

TIME
 

“Harikulade… De Bernières dâhiyane bir hikâye anlatıcısı.”
 
DAILY TELEGRAPH
 
Serinin ilk kitabı Rüyalardan Düşen Tozlar’dan sonra Louis de Bernières’nin lezzetli ve büyülü anlatımı bu kez Yaşanacak
Uzun Bir Hayat Kaldı’yla devam ediyor.

Eski savaş pilotu Daniel ile eşi hemşire Rosie, küçük kızlarıyla birlikte yeni bir hayata başlamak, Birinci Dünya Savaşı’nın travmasını arkalarında bırakmak ve her gün daha da soğuyan evliliklerine bir şans vermek isterler. Bu tabloya birbirinden oldukça farklı aile üyeleri de eklenir: Hayatlarına mutluluk ve anlam katmaya çalışan kız kardeşler, barışçıl dünyada yerini bulamayan bir erkek kardeş, giderek tuhaflaşan bir anne ve gizemli bir baba.

 Esprili, şaşırtıcı ve trajikomik anlatısıyla akıllara kazınacak Yaşanacak Uzun Bir Hayat Kaldı’da kadınların, erkeklerin ve çocukların yaşamı yeniden nasıl şekillendirdiklerine şahit olacaksınız.
 

Yaşanacak Uzun Bir Hayat Kaldı isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Louis de Bernieres tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 09.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Korku Vadisi (Ciltli) pdf indir başlıklı makalemizde Korku Vadisi (Ciltli) indir, Korku Vadisi (Ciltli) oku ve Korku Vadisi (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yaşanacak Uzun Bir Hayat Kaldı pdf indir - indir