Yazarların Dünyası Klasik Türk Edebiyatı Yazarları Antolojisi pdf indir

tarafından
25
Yazarların Dünyası  Klasik Türk Edebiyatı Yazarları Antolojisi pdf indir

Klasik Türk Edebiyatı Yazarları Antolojisi, bir ansiklopedik veri çalışması olarak okurları bilgilendirip, herkesin başucu kitabı olacak kapsamlı bir çalışmadır. Birbirinden önemli, değerli yazarlarımızın tanıtıldığı bu kitap başta öğrencilere ve tüm edebiyatseverlere fayda sağlamasını ümit ettiğim bir eserdir. Bu kitap yazarların hayatlarından ziyade, yapmış oldukları çalışmalar ve tarihi verileriyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda kullanılan kaynaklar da edebiyat konusunda araştırma yapan herkese veri sağlayacaktır inancındayım. 1.5 yıldan fazla emek verilen ve gururla hazırlanan bu eseri halkımıza ve tüm edebiyatseverlere kazandırmış olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
 

Yazarların Dünyası
Klasik Türk Edebiyatı Yazarları Antolojisi isimli 560 sayfadan oluşan kitap ; Osman Özer tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 24.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aras’tan Fırat’a Kösem pdf indir başlıklı makalemizde Aras’tan Fırat’a Kösem indir, Aras’tan Fırat’a Kösem oku ve Aras’tan Fırat’a Kösem pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazarların Dünyası Klasik Türk Edebiyatı Yazarları Antolojisi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.