Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları pdf indir

tarafından
5
Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları pdf indir

Edebi bir eseri hayata geçirmek, her yazar adayının hayalini kurduğu süreçlerin başında gelmektedir. Kaleme alınan bir romanın ya da hikâyenin okurlarla buluşması, okurlar tarafından beğeni toplaması ve en önemlisi edebi bir derinlik taşıması; yazar adaylarının temel hedeflerindendir.
Yazarlık yolunda atılacak ilk adım, nitelikli eserler okumak ve yaratıcı yazarlık eğitimleri almaktır. Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları isimli bu eser, siz yazar adaylarının yazarlık eğitimine ilk adımı atmanız için hazırlandı. Dünyaca ünlü birçok yazardan, kitap yazma serüvenleri ve süreçleri hakkında birbirinden değerli sözler sizler için derlendi.
Yazarlığa ilk adımı atarken, tecrübeli yazarların özel tavsiyeleri sizlere faydalı bir yol arkadaşlığı sunacak…
 
 

Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Aden Sevi tarafından yazılmış ve LOTİ KİTAP yayınevinin 29.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Noel Şarkısı (Karton Kapak) pdf indir başlıklı makalemizde Bir Noel Şarkısı (Karton Kapak) indir, Bir Noel Şarkısı (Karton Kapak) oku ve Bir Noel Şarkısı (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.