Yedi Gece pdf indir

tarafından
8
Yedi Gece pdf indir

Neden doğrudan metinleri incelemiyorsunuz? Eğer metinler hoşunuza giderlerse ne âlâ; eğer hoşunuza gitmezlerse onları hemen bırakın, zira zoraki okuma kadar saçma bir eylem olamaz, onun yerine zoraki mutluluktan bahsetmeyi yeğlerim. Bence şiir hissedilen bir şey ve eğer siz şiiri hissetmiyorsanız, eğer güzellik hissiniz yoksa, eğer bir öykü sizde daha sonra ne olacağını bilme arzusu uyandırmıyorsa, yazar onu sizin için yazmamıştır. Onu bir kenara bırakın, edebiyat dikkatinize layık olan ya da olmayan, yarın okuyacağınız başka bir yazarı size sunacak kadar zengindir.
 
 Borges, edebiyatı bir çeşit rehberli rüya; neşeli, eğlenceli, şaşılacak bir keşif olarak yeni bir gözle görmemi sağladı.
 Richard Flanagan
 
#felsefe #dil #edebiyat #din #ilahikomedya #kabus
 

Yedi Gece isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Jorge Luis Borges tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 31.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sensiz de Seninleyim pdf indir başlıklı makalemizde Sensiz de Seninleyim indir, Sensiz de Seninleyim oku ve Sensiz de Seninleyim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yedi Gece pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.