Yedi Tepeli Şehir pdf indir

tarafından
6
Yedi Tepeli Şehir pdf indir

Yedi Tepeli Şehir, Şafak Yasin Sazak’ın “Hayatımın Anlamı Sensin” adlı kitabından sonra yayımladığı ikinci şiir kitabı. Sazak bu kitapta aşkı, buna bağlı olarak sevgiliyi, Fethiye’yi, Fethiye’nin ve Türkiye’nin değerlerini ele almakla yetinmiyor; gündelik yaşamdaki her olguyu, her nesneyi şiirleştiriyor.
İşlenen gündelik olgu ve olaylar şiirlerde fazla derinleştirilmeden değinmeler şeklinde sunuluyor. Sazak’ın yaklaşımında naif, romantik bir taraf var. Naif yaklaşıma uygun olarak yalın, gündelik bir dil kullanılıyor.
Hem Fethiye’de hem de Türkiye’de iz bırakan değerler, yazarlar, sanatçılar vefalı bir tutumla kitapta anımsanıyor ve onların özgün yanları okura sunulmaya çalışılıyor.
 

Yedi Tepeli Şehir isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Şafak Yasin Sazak tarafından yazılmış ve GÜNCE YAYINLARI yayınevinin 04.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Melek mi, Şeytan mı? Sizce Hangisi? pdf indir başlıklı makalemizde Melek mi, Şeytan mı? Sizce Hangisi? indir ve Şeytan mı? Sizce Hangisi? oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Yedi Tepeli Şehir pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.