Yel Değirmenlerine Karşı pdf indir

tarafından
5
Yel Değirmenlerine Karşı pdf indir

Biri renkleriyle, diğeri sözcükleriyle düşlerini sıralayan baba-kızın kitabı: Yel Değirmenlerine Karşı. Her iki anlamda da Yel Değirmenlerine Karşı buluştukları yer. Baba Zahit Büyükişliyen soyut ve renkçi, otoriteye karşı eğitimci, açık fikirli ve dürüst… Kızı Burçak Gönül rafine anlatımı, ayrıntılara hâkimiyeti ve yan öykücükleriyle kurgulayan… Ortaya çıkan, çok heyecanlı, çok umutlu ve bir o kadar da merak (korku mu demeli) dolu yeni/farklı, somut bir Zahit Büyükişliyen resmi… Tabii, su gibi akıcılığıyla Burçak Gönül romanı. Okudukça duygularınızın resmini çizeceksiniz, hayalinizde. Antakya’dan Ankara’ya, Almanya’dan İstanbul’a, mahalleden üniversiteye, en tanınmamışından hiç unutulmayana birçok insanın da yer aldığı, polemiğe yer vermeyen ama gerçekleri ortaya çıkmaya çağıran bir anılar demeti, bir yakın dönem sanat tarihi… Okur, kendince yorumlayacak yaşamı da resimleri de…
Korkut Akın Yönetmen / Sanat Eleştirmeni
 

Yel Değirmenlerine Karşı isimli 504 sayfadan oluşan kitap ; Burçak Gönül tarafından yazılmış ve İNKILAP KİTABEVİ yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uçurum Kenarında Rapsodi pdf indir başlıklı makalemizde Uçurum Kenarında Rapsodi indir, Uçurum Kenarında Rapsodi oku ve Uçurum Kenarında Rapsodi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yel Değirmenlerine Karşı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.