Yeni Ay’ın Kızı Emily pdf indir

tarafından
3
Yeni Ay’ın Kızı Emily  pdf indir

“Yeşilin Kızı Anne” serisi ile tüm dünyada pek çok okura ulaşan ve eserleri klasikleşen Lucy Maud Montgomery’nin kaleminden…
 
Bu kitapta, sevgili babasını kaybedene kadar yalnızlıkla hiç tanışmamış olan, daha yasını yaşayamadan akrabalarının yanına hiç bilmediği bir yere -Yeni Ay Çiftliği’ne- gönderilen on bir yaşındaki, kalbi kırık ve dik başlı Emily’nin kâh gülümseten kâh hüzünlendiren hayat hikâyesi anlatılıyor.
 
Ailenin anne tarafı Emily’nin babasını hor görür ve Emily’yi de cins bir çocuk olarak bulur. Eğlenceli ve tuhaf kuzeni Jimmy ve sevecen Laura teyzesi Yeni Ay’ı katlanılabilir kılsa da, Emily baskıcı ve sert bir mizaca sahip olan teyzesi Elizabeth’le yıldızlarının barışıp barışmayacağından emin değildir.
 
Yaşadığı tüm talihsizliklere rağmen hayallerinin peşinden koşan Emily, gün geçtikçe hayatta aslında ne aradığını anlayacak, çok sevdiği bu çiftlikte tutkusu, iyimserliği ve çalışkanlığıyla herkesin kalbini fethedecektir.
 

Yeni Ay’ın Kızı Emily isimli 440 sayfadan oluşan kitap ; Lucy Maud Montgomery tarafından yazılmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 05.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çakır Dedem pdf indir başlıklı makalemizde Çakır Dedem indir, Çakır Dedem oku ve Çakır Dedem pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeni Ay’ın Kızı Emily pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.