Yeraltı Günlükleri II / Yaşam Taşı pdf indir

tarafından
4
Yeraltı Günlükleri II / Yaşam Taşı pdf indir

Eserleri ile distopya edebiyatının kıyısında gezinmekten hoşlanan  Prof. Dr. Mehmet Sağbaş ve Şöhret Doğruyol Sağbaş, Yeraltı Günlükleri 2: Yaşam Taşı ile okurlarını yine gizemli bir maceranın içine sürüklüyor.
 
Yeryüzünü keşfe çıkan Orkan, bu yerin gerçekten var olduğuna şahit olur. Ancak bu keşif, insan ırkının acı gerçekleriyle yüzleşmesini de beraberinde getirir. Bilmediği bir dünyanın cazibesine kapılmaktansa yerin fersah fersah altındaki dünyasına, kendini güvende hissettiği evine geri dönmeyi seçer. Her şey olağan seyrinde ilerlerken Orkan, sürpriz bir habercinin ziyaretiyle yeniden tehlikeli bir maceraya atılmak durumunda kalır. Bu kez hedefi, efsanevi yaşam taşına ulaşmaktır. Yeraltının karmaşık, tekinsiz ve birbirinden dehşetengiz canlılarla dolu koridorlarında bu taşa ulaşmaları mümkün olacak mı? Yeraltı canlılarının yaşam taşı olarak adlandırdıkları şey gerçekte neydi? Bu taşın yerin altında yüzlerce yıl yaşadığına inanılan Gormoti ve mezarıyla bir ilgisi var mıydı? Bu ve bunun gibi pek çok sorunun cevabı için sürprizlerle dolu bu gizemli yolculukta Orkan’a eşlik etmeye var mısın.

 
 

Yeraltı Günlükleri II / Yaşam Taşı isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Şöhret Doğruyol Sağbaş tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 31.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Yeraltı Günlükleri II / Yaşam Taşı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.