Yeşil Peri Gecesi pdf indir

tarafından
7
Yeşil Peri Gecesi pdf indir

Ayfer Tunç’tan bugünün romanı.
Güzelliğini zehirli bir sermaye olarak kullanan genç bir kadının hayattan öç almak için soyunmasıyla başlayan bir düşüş hikâyesidir Yeşil Peri Gecesi. Modern toplumun ikiyüzlülüğüne, geleneklerin, alışkanlıkların zorbalığına direnen, “farkına varmış” ve bu nedenle acı çeken bir kadının, annesiyle hesaplaşamayan bir kız çocuğunun, okuyanı rahatsız eden ve belki de bu nedenle elinizden bırakamayacağınız öyküsü. Cumhuriyet elitlerinin düşkün kuşakları ile orta sınıfın can çekişen tutunamayanlarının karşılaştığı trajik bir karnavala dönüşen kapak kızının romanı, toplumun ve bireyin ruh haritasını en ince ayrıntısına kadar resmeden Ayfer Tunç’un güçlü anlatımıyla Türkiye’nin çürüyen yüzüne de ayna tutmaktadır.
 

Yeşil Peri Gecesi isimli 472 sayfadan oluşan kitap ; Ayfer Tunç tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 20.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kıs(s)a Yol pdf indir başlıklı makalemizde Kıs(s)a Yol indir, Kıs(s)a Yol oku ve Kıs(s)a Yol pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeşil Peri Gecesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.