Yeşilin Kızı Anne 9 Avonlea Günlükleri (Ciltli) pdf indir

tarafından
7
Yeşilin Kızı Anne 9 Avonlea Günlükleri (Ciltli) pdf indir

“Dünyada tepelerin arasından gözüken denizin şu kıvrımları kadar güzel bir manzara yok. Harika yerler gördüm ama her seferinde gözlerimi kapatıp burayı düşündüm. Ah, rüzgârın ağaçlardaki uğultusu! Onların müziğini nasıl da özledim!”
 
Anne Shirley’nin büyüdüğü Prens Edward Adası’nın eşsiz güzelliklerle dolu kasabası Avonlea, birçok hikâyeye ev sahipliği yapar. Karşılıksız aşklar, insanlara yoldaşlık yapan kedi ve köpekler, yıllar sonra alevlenen duygular, inatlaşmalar, özlenen evlatlar, dedikodular… Anne Shirley ve yakın arkadaşı Diana Barry’nin de unutulmaz karakterler olarak yer aldığı bu hikâyeler kimi zaman bizleri güldürecek, kimi zaman gözlerimizi yaşartacak. Avonlea sakinleriyle tanışmaya hazır mısınız?
 

Yeşilin Kızı Anne 9 Avonlea Günlükleri (Ciltli) isimli 488 sayfadan oluşan kitap ; L. M. Montgomery tarafından yazılmış ve REN KİTAP yayınevinin 05.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Korudaki Komşular pdf indir başlıklı makalemizde Korudaki Komşular indir, Korudaki Komşular oku ve Korudaki Komşular pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeşilin Kızı Anne 9 Avonlea Günlükleri (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.