Yokuşkale Ziyaretçileri pdf indir

tarafından
5
Yokuşkale Ziyaretçileri pdf indir

Müziği sevdiği gibi denizi de seviyordu Tapyo. Usanmadan, yorulmadan her daim bir şeyler anlatmasına rağmen, hiç soru sormamasını; soruyu soran da cevabını bulan da kendin olmalısın, dercesine duruşunu; üzerinde fısıldarcasına oynaşan yakamozları, ay yollarını; gün ışığı vurunca, gözünü doyuran engin mavisini ve cömertçe açılan kucağını seviyordu.
 
Lakin her iki zevkine yaklaşımı hobi düzeyini geçmez; onun aşkı da tutkusu da Yolbaşı’ydı. Yıldızdan yıldıza koşmak; uzak dünyaların yalnız insanlarına, ‘Bilinçlene bilinçlene geldik, bir kötü yele savrulmayacağız’ diyebilmekti ülküsü.
 

Yokuşkale Ziyaretçileri isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Ali Haydar Sak tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hasan Mellah yahut Sır İçinde Esrar pdf indir başlıklı makalemizde Hasan Mellah yahut Sır İçinde Esrar indir, Hasan Mellah yahut Sır İçinde Esrar oku ve Hasan Mellah yahut Sır İçinde Esrar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yokuşkale Ziyaretçileri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.