Yönetim ve İnsan pdf indir

tarafından
6
Yönetim ve İnsan pdf indir

Dr. Alper Alkan, 1974 yılında Ankara’da doğdu. İlkokulunda Trabzon Dumlupınar’da, Liseyi Trabzon Anadolu Lisesinde bitirdi. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Farmakoloji Ana Bilim Dalında yüksek lisansını yaptıktan sonra Ankara’da Genç Sağlık Ara Elemanlarının İstihdamı adlı projede yer aldı. Ayrıca, Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimini 2021 yılında okuyarak, 2. Üniversiteden mezun olan Alkan, bir dönem de Oral İmplant Akademisi Derneğindeki görev yaptı.
 
2001-2002 yıllarında Tunceli Hozat Jandarma komanda taburunda diş tabip asteğmen olarak askerlik görevini tamamladı. Ankara Diş Hekimleri Odası’nda 12. Dönemde denetleme kurulu üyeliği, 13. Ve 14. dönemlerde Oda Saymanı görevlerinde bulundu. 1996 yılından beri özel muayenehanesinde diş hekimi olarak çalışmaktadır. 1. kademe Kick Boks antrenörlüğü de bulunan Alper Alkan evli ve iki çocuk babasıdır.
 
Dr. Alper Alkan gençlik yıllarında edebiyata ilgi göstermiş, dokuz hikâyeden oluşan yazmış olduğu “Şarkısız İnsanlar” kitabının ardından yine dokuz bölümden oluşan “Yönetim ve İnsan” eserini ortaya koymuştur.
 
Dr. Alper Alkan; yönetim ve insan arasındaki ince ilişkiyi tarihi ve sosyoloji alanından da faydalanarak kaleme almış, başarılı bir iş birliği ile organizasyonun başarılı bir grubun yönetiminden geçtiğini bu kitapta anlatmıştır.
 

Yönetim ve İnsan isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Alper Alkan tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 05.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Yönetim ve İnsan pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.