Zaha Hadid : Bütün Eserleri pdf indir

Zaha Hadid : Bütün Eserleri pdf indir

Zaha Hadid yakın tarihin en yenilikçi, en cesur ve en popüler mimarlarından biridir. Bağdat’ta doğan, Londra’da yetişen ve Pritzker Mimari Ödülü’nü alan Hadid insanlığın mekân ve mimari tecrübesini baştan aşağı değiştirmiştir. Bu kitapta, Hadid’in en erken tarihli deneylerinden ve eserlerinden inşa edilmiş büyük ölçekli yapılarına ve projelerine kadar iki yüzden fazla tasarımına yer veriliyor. 680 görsel bulunan çalışma, bir başucu kaynağı olmanın yanı sıra aynı zamanda Hadid’in inovatif, çok kapsamlı ve nefes kesici vizyonu için bir tanıklık. Ayrıca büyük mimarın tutkunlarını, eserlerini daha yakından tanımak isteyenleri heyecanlandıracağı kesin görünen çalışmanın başında mimari eleştirmeni ve müze müdürü Aaron Betsky’nin Hadid’in hayatına ve bütün kariyerine dair kapsamlı bir önsözü yer alıyor.
 

Zaha Hadid : Bütün Eserleri isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Aaron Betsky tarafından yazılmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 08.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Modulor - Modulor 2 (2 cilt) pdf indir başlıklı makalemizde Modulor - Modulor 2 (2 cilt) indir, Modulor - Modulor 2 (2 cilt) oku ve Modulor - Modulor 2 (2 cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zaha Hadid : Bütün Eserleri pdf indir - indir