Zaman Yolcusunun Karısı pdf indir

tarafından
11
Zaman Yolcusunun Karısı pdf indir

Britanya Kitap Ödülü Kazananı / Arthur C. Clarke Ödülü Adayı / John W. Campbell Ödülü Adayı / Locus Ödülü Adayı
 
“O kadar sarsıcı ve orijinal ki nefesim kesildi… Keşke ben yazsaydım dediğim nadir kitaplardan.” –Jodi Picoult
 
“Büyülü bir roman. Romantik olduğu kadar hayal gücünü zorlayan bir kitap.” –Scott Turow
 
“Niffenegger zaman yolculuğu hikâyesinin altından hakkıyla kalkıyor.” –New Yorker 
 
Zamana meydan okuyan bir aşk hikâyesi…
 
Tanıştıklarında Clare henüz altı, Henry ise otuz altı yaşındaydı. Evlendiklerinde ise Clare yirmi iki, Henry otuz yaşında.
İmkânsız ama gerçek…
 
Henry’nin nadir bir hastalığı vardı. Genetik saati beklenmedik zamanlarda sıfırlanıyor, Henry’yi geçmişinde ya da geleceğindeki duygu yüklü anlara taşıyordu. Kontrol edemediği hastalığı yüzünden kendisini sürekli hayatının farklı dönemlerinde bulan Henry, tüm bunlara rağmen Clare’le bir hayat kurmayı başarmıştı. Birbirlerini çok sevseler de bu imkânsız engel karşısında aşkları sağlam kalabilecek miydi?
 
Zaman Yolcusunun Karısı, zamanın esir aldığı iki insanın imkânsız ilişkisini tüm çıplaklığıyla gözler önüne sererken zaman, ölüm ve aşk kavramlarını da sorgulamaktan geri durmuyor.
 

Zaman Yolcusunun Karısı isimli 480 sayfadan oluşan kitap ; Audrey Niffenegger tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 25.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Otların Kalbi Haikular pdf indir başlıklı makalemizde Otların Kalbi Haikular indir, Otların Kalbi Haikular oku ve Otların Kalbi Haikular pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zaman Yolcusunun Karısı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.