Zamansız pdf indir

tarafından
4
Zamansız pdf indir

Anlat bana sevgilim, imgeler ülkesine doğru giden bir arabadayız, direksiyon çok hafif, her an savrulabiliriz göğün içine, anlat, yan koltukta zamanı aşmış çılgın bir dinleyicin var, bırak direksiyonu, uçsun arabamız.
 
Çağdaş edebiyatın büyük yazarlarından Latife Tekin karantina sürecinde yazmaya başladığı bu sürpriz kitabında zamansız, zeminsiz, tanımsız ve insan varoluşunun ötesinde her türden dönüşüme, başkalaşıma açık kadim bir aşk duygusunun izinden gidiyor.
 
Beden, ten ve zihinde kayıtlı hafıza şiirle titreşip yeryüzünün hafızasıyla birleşirken gölün kalbinden yepyeni bir anlatı doğar: Gelincik ve Yılanbalığı suretinde açan sadece yeni bir hikâye değil kalp çarpıntısının kaydıdır. Göle ve oradan da okuruna akseden prizmatik savruluş.
 

Zamansız isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Latife Tekin tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 11.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tek ve Tenha Akif Emre pdf indir başlıklı makalemizde Tek ve Tenha Akif Emre indir, Tek ve Tenha Akif Emre oku ve Tek ve Tenha Akif Emre pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zamansız pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.