Zikir Kavramına Farklı Bir Bakış pdf indir

tarafından
20
Zikir Kavramına Farklı Bir Bakış pdf indir

Günümüzde dinî değer ve kavramların belleklere doğru yerleştirilmemesi hem bireysel hem toplumsal çıkmazlara neden olmakta. Elinizdeki çalışma bu kavramlardan biri olan “zikri”, farklı kaynaklar göz önünde bulundurularak zihinlere doğru şekilde inşa edilmesini sağlamak niyetiyle kaleme alınmıştır.

“Zikir bütün hayata temas etmesi nedeniyle her anlam seviyesine hitabı elzem ve İslam toplumunun teşekkülü için en önemli adımlardan biridir.”

“Zikir tasavvufi ıstılah olarak ilk zamanlar daha çok davranışlarla beraber daha geniş anlamda kullanılmış, sonraları lafzi anlamı daha da kuvvetlenerek daha dar bir anlama hapsolmuştur.”
 

Zikir Kavramına Farklı Bir Bakış isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Şahan tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 22.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bakır Renkli Kayın Ağaçları / Sherlock Holmes pdf indir başlıklı makalemizde Bakır Renkli Kayın Ağaçları / Sherlock Holmes indir, Bakır Renkli Kayın Ağaçları / Sherlock Holmes oku ve Bakır Renkli Kayın Ağaçları / Sherlock Holmes pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zikir Kavramına Farklı Bir Bakış pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.